Регионално такмичење из информатике

У суботу, 28. 3. 2026. године одржано је регионално такмичење из информатике, на којем је наш ученик Михајло Драгић (IX-2) освојио одлично 5. мјесто.

Ментор ученика била је наставница Милица Кузман.

Честитамо Михајлу и његовој наставници на постигнутом успјеху и желимо им још много запажених резултата у наредном периоду!