Ученици нижих разреда наше школе имали су прилику да уживају у чарима позоришне умјетности.
7.4.2026. године ученици су посјетили Дјечије позориште Републике Српске, гдје су гледали занимљиву и поучну представу „Медо и чаробни сријемуш“.
Ова посјета била је лијепа прилика да ученици развијају љубав према умјетности, науче правила понашања у позоришту и проведу вријеме у заједничком дружењу.
Уз много смијеха, пажње и аплауза
наши малишани су показали колико могу бити дивна публика.














