Огласна табла

  1. Почетна
  2.  » 
  3. Uncategorized
  4.  » Одлазак у позориште

Одлазак у позориште

08.04.2026 | Uncategorized

Ученици нижих разреда наше школе имали су прилику да уживају у чарима позоришне умјетности.

7.4.2026. године ученици су посјетили Дјечије позориште Републике Српске, гдје су гледали занимљиву и поучну представу „Медо и чаробни сријемуш“.

Ова посјета била је лијепа прилика да ученици развијају љубав према умјетности, науче правила понашања у позоришту и проведу вријеме у заједничком дружењу.

Уз много смијеха, пажње и аплауза👏 наши малишани су показали колико могу бити дивна публика.