Децембар је мјесец када почињу прве зимске чаролије и у нашој школи.Црвене чизмице,бијеле чаробне пахуљице,лампиони,јелке… само су неки од бајковитих детаља којима су наши најмлађи украсили сваки кутак школе и поручили нам да долазе најљепши дјечији празници,дани среће и даривања.
Како бисмо сачували сјећање на Светог Николу, наша школа је организовала свечану приредбу и подјелу никољданских пакетића у петак, 16.12.2022. године.
Приредби су присуствовали ученици, њихови родитељи, учитељице,наставници и остали запослени. Учесници приредбе били су првачићи са својим учитељицама Слађаном Тодориновић,Сањом Кнежевић ,Миланом Атлагић као и други ученици– чланови школског хора под руководством наставнице музичке културе – Анастасије Бјеличић. На прекрасној позорници су се смјењивале занимљиве кореографије малишана, те солистичка и групна вокална извођења, којима се велича лик и дјело Светог Николе.
На крају приредбе Свети Никола је уручио дјеци богате никољданске пакетиће.














