Наши другари су још једном показали своје велико и хумано срце!
Маја Лукић, ученица IV-2 одјељења, донирала је своју косу удружењу „ИСКРА“ из Бање Луке.
Ово племенито дјело још један је доказ да и мала срца носе много љубави.
Поносни смо на нашу Мају и надамо се да ће њен примјер инспирисати и друге дјевојчице да се придруже овој хуманој акцији.

