Наша школа и ове године подржава хуманитарну акцију“Будимо химани“, а иницијатор акције је „Мозаик пријатељства“, Бања Лука. Акција почиње 22.11.2022. године, а завршава 25.11.2022. године. Сакупљање намирница и хигијенских потрепштина ће се вршити у библиотеци школе.
БУДИМО ХУМАНИ,НАШЕ МАЛО НЕКОМЕ ЈЕ СВЕ!












