Ученици осмих разреда провели су незаборавне дане на екскурзији испуњеној дружењем, учењем и бројним лијепим тренуцима.
Током путовања обишли су Требиње, Дучићев споменик, посјетили су Поморски музеј у Котору, упознали су његову богату историју и културу. Посебан утисак оставио је обилазак Котора, града изузетне љепоте и дуге традиције
Свој боравак наставили су у Будви, гдје су уживали у шетњама, дружењу и купању на најљепшим плажама. Нова пријатељства и лијепе успомене обиљежили су ову екскурзију која ће остати у сјећању наших ученика.
У наставку погледајте дио атмосфере са овог дивног путовања. ![]()
![]()
![]()










