Уз осмијехе, пјесму, игру и много радости, наши предшколци, уз помоћ својих учитељица, су одржали своју завршну приредбу и на најљепши начин обиљежили крај једног важног поглавља.
Поносни смо на све што су научили, показали и постигли. Хвала родитељима на подршци, а нашим малишанима желимо много среће, успјеха и лијепих школских дана који су пред њима.
Срећно нашим будућим првачићима! ![]()
![]()
![]()














