У суботу, 23.05.2026. године, у Сарајеву, на Природно-математичком факултету, одржана је Јуниорска математичка олимпијада Босне и Херцеговине.
Ученик наше школе, Георгије Радић, учествовао је на овом престижном такмичењу и на достојанствен начин представио нашу школу.
Иако овога пута није остварио пласман на даље такмичење, сам одлазак и учешће на једној оваквој олимпијади представља велики успјех и драгоцјено искуство.
Ово такмичење је уједно и важна припрема за наредну годину, а Георгију желимо још много успјеха, знања и лијепих резултата у будућности!



