У недјељу, 15.03, у Требињу је одржано Првенство Републике Српске за дјецу узраста од 8 до 14 година.
Клуб је представљало 14 такмичара у кумите дисциплини.
Одлични наступи, велика борбеност и залагање за сваки поен обиљежили су ово првенство, а као резултат тога освојено је чак 9 медаља!
Ученици наше школе су и овога пута показали да су достојни представници свога клуба и своје школе!!!
Поносни, срећни и задовољни! ![]()
Идемо даље — још јаче и још боље!
„СВИ ЗА ЈЕДНОГ… CASTRA!!!“ ![]()










