У дворишту наше школе 28.9.2022.године, завршен је и постављен нови мултифункционални спортски терен. Ново игралиште пружа љепши, угоднији амбијент који је значајан за квалитетније извођење наставе здравственог и физичког васпитања, као и за успјешнији почетак развоја спортова у овој локалној заједници. Свечаном отварању су присуствовали бројни родитељи, грађани, руководство школе, представници градске и републичке власти као и Жељка Цвијановић, предсједница Републике Српске. На реконструкцију игралишта је уложено 30.000 КМ из буџета Кабинета предсједнице РС. Захваљујемо се од срца на пуној подршци у реализацији овог пројекта и гесту добре воље.
Нашим учениицма поручујемо да чувају игралиште јер је обновљено управо због њих!




